تهیه جزوات آموزشی کنکور

متن و تست کنکور روانشناسی

کاملترین منبع

معرفی منابع کنکور ارشد و دکتری
نیاز نیست همه چیز را بخوانید

منابع تحلیل شده را بشناسید

روانسان در تلگرام
@ravansun
روانسان در اینستاگرام
ravansun_ir

آخرین مطالب کنکوری

آخرین مطالب کنکوری۱۳۹۸/۹/۲۰ ۱۹:۱۳:۵۷

آخرین مطالب کنکوری

افزایش انگیزه برای کنکوری خواندن

انگیزه برای کنکوری خوندن ندارید؟ نداشتن انگیزه برای کنکوری خوندن یکی از معضلاتی است که تقریبا همه ی کنکوری ها با اون مواجه می شوند. این که فرد حال و حوصله ی درس خوندن نداره. احساس می کنه موفق نمیشه. فکر می کنه همه ی تلاش هاش تا الان بی نتیجه بوده. فکر میکنه از همه ی رقیب هاش عقب افتاده و به هیچ جا نمیرسه. اگر شما هم بی انگیزگی رو حس کردید با ما همراه باشید تا برای مواجه با این حس بی انگیزگی که همیشه هم تو بدترین حالت ممکن سر و کله ش پیدا میشه، یک سری راهکار بهتون بدیم.

By |خرداد ۱۱ام, ۱۳۹۹|پست انگیزشی, روانشناسی عام, مطالب کنکوری|

کلاس تدریس و نکته و تست آسیب شناسی روانی

برگزاری کلاس #تدریس_و_نکته_و_تست_جامع و نوین مجازی 💥درس آسیب شناسی روانی💥 🌟تدریس تمام مطالب پیش از بررسی تست ها 🌟نکته و تست موضوعی در ۲۰ بخش 🌟بررسی و حل تمام تست های کنکور از سال ۸۰ تا ۹۸ 🌟تدریس مضاعف هر مبحث بر سر هر تست 🌟نکته و تست تجمعی سال های ۹۷ و ۹۸ 🔸در این دوره آموزشی و تمرینی شما تمام مطالب را از صفر آموزش خواهید دید و صرفا با یک دوره توضیح تست تنها مواجه نیستید💪 🗣 مدرس دوره: وحید ولدی (کارشناس ارشد بالینی رتبه ۵۶ ارشد، دبیر و مدرس کارگاه های انجمن علمی دانشگاه شاهد).

استرس برای کنکور

به نظر می رسد یکی از مسائل پر چالشی که همواره کنکوری ها با آن مواجه هستند اضطراب و استراس است. این سوال که برای مقابله با استرس و اضطراب در سال کنکور چه کار باید کنم سوالی است پر تکرار و شایع. پس نگران نباشید شما تنها کنکوری ای نیستید که استرس رو تجربه کرده. اول از هر چیزی بیاید با خودمون رو راست باشیم. به این فکر کنید که چه زمان هایی بیشتر استرس می گیرید. در مقابل چه موقعیتی در زمان کنکوری خوندنتون دچار اضطراب می شید؟ آیا اضطراب فراگیر دارید به طوری که تمامی جنبه های زندگی شما رو فراگرفته یا می دونید که این استرس در مقابل چه چیزی است؟ به عنوان مثال آیا استرس شما واقعا به خاط ترس از نتیجه ی کنکوره یا این که به خاطر اینکه خوب درس نخوندین از نتیجه ی کنکور ترس دارید؟ استرس تون به خاطر حجم مطالبی هست که باید بخونید یا نگران این هستید که نتونید مطابق برنامه مطالعاتی تون پیش برید و تنبلی کنید یا هرچی؟

By |اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۹|پست انگیزشی, روانشناسی عام, مطالب کنکوری|

دانلود رایگان جزوه ‎⁨روانشناسی عمومی

روانشناسی  سعی میکند پاسخ این سؤالها و صدها سؤال دیگر را پیدا کند. بنابراین، جذابیت روانشناسی در این است که به سوالهای شما پاسخ می دهد. به سخن دیگر، روان شناسی درباره خود شما صحبت میکند: این که چگونه فکر میکنید، چرا قبول می شوید یا قبول نمی شوید، چگونه احساس غم با شادی می کنید، چرا از شخصی یا از رنگی خوشتان می آید، چرا گاهی از یک نفر بدتان می آید و علت آن را نمیدانید و خلاصه این که چگونه رفتار می کنید. بنابراین، وقتی روان شناسی می خوانید در واقع رفتار خود را مطالعه می کنید و در نتیجه می توانید رفتار دیگران را نیز مطالعه کنید.  جزوه خلاصه روانشناسی عمومی حاضر بصورت رایگان از کتاب روانشناسی عمومی هیلگارد تهیه شده است.

دانلود رایگان جزوه ‎⁨روانشناسی رشد

روانشناسی تحولی شاخه ای ازروان شناسی است که به مطالعه ی پدیدآیی، تحول و سرانجام فرایندهای روانی درطول عمر می پردازد. روانشناس تحولی دراین بخش از روان شناسی به دنبال این است که بفهمد: فرایندهای روانی و تواناییهای شناختی، عاطفی و هیجانی چگونه پدیدار می شوند ، چگونه متحول می شوند و سرانجام این فرایندها به کجا منتهی می شوند. پاسخ به این سه سوال اساسی، یافته ها وقوانینی را به روان شناس می دهد که درقلمرو روان شناسی تحولی توحید می یابند. دراین روان شناسی، روان شناس تحولی درپی تبیین چگونگی تهیه و استقرار تواناییهای ذهنی و روانی و تعیین سن اکتساب آنها می باشد.  جزوه خلاصه روانشناسی رشد حاضر بصورت رایگان از کتاب روانشناسی رشد کرین تهیه شده است.